


-29 %



Suport TV de perete, Neomounts by Newstar WL35-550BL14, Fix, 24"- 55", VESA 400x400mm, suporta pana la 60kg, negru
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: WL35-550BL14
- Greutate: 2.70kg
- Dimensiuni: 56.50cm x 21.00cm x 4.50cm
179,22 Lei
251,45 Lei
Fără TVA: 148,12 Lei
Garanție: 60 luni| Caracteristici | |
| Country of origin | China |
| Depth | 33 mm |
| Dimensiune VESA maxima | 400 x 400 mm |
| Dimensiune VESA minima | 100 x 100 mm |
| Distance to the wall (max) | 3.3 cm |
| Greutate maxima suportata | peste 51 kg |
| Harmonized System (HS) code | 7326909890 |
| Height | 425 mm |
| Housing material | Steel |
| Lockable | Not lockable |
| Marime maxima ecran | intre 31 si 60" |
| Master (outer) case gross weight | 15.8 kg |
| Master (outer) case height | 230 mm |
| Master (outer) case length | 285 mm |
| Master (outer) case net weight | 10.8 kg |
| Master (outer) case width | 573 mm |
| Maximum screen size | 190.5 cm (75) |
| Maximum VESA mount | 400 x 400 mm |
| Maximum weight capacity | 50 kg |
| Minimum screen size | 81.3 cm (32) |
| Minimum VESA mount | 100 x 100 mm |
| Montare | Perete |
| Montare perete | 200x200 |
| Mounting type | Wall |
| Nr ecrane suportate | 1 |
| Number of displays supported | 1 |
| Package depth | 208 mm |
| Package height | 44 mm |
| Package net weight | 2.6 kg |
| Package weight | 2.6 kg |
| Package width | 558 mm |
| Products per master (outer) case | 6 pc(s) |
| Products per pallet (EU) | 210 pc(s) |
| Sistem rotativ | Nu |
| Tilt adjustment | Yes |
| Tilt angle range | 0 - 12° |
| Tip miscare suport | Tilt |
| Tip suport | Fix |
| Weight | 2 kg |
| Width | 535 mm |












