



Stand podea mobil/fix Neomounts NM-M1700BLACK; pentru display-uri cu diagonale 32"-75", sistem de prindere VESA 200x200~600x400, greutate maxima suportata 50kg, fix (fara tilt), inaltime reglabila manual 1042-1542mm; polita AV, polita camera, management cabluri, 2 stalpi; dimensiuni 850x600x2142; culoare negru. Garantie 5 ani
Suport TV de podea, Neomounts by Newstar NM-M1700BLACK, Reglabil, 32"- 75", VESA 600x400mm, suporta pana la 50kg, negru
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: NM-M1700BLACK
- Greutate: 20.55kg
- Dimensiuni: 68.00cm x 16.00cm x 94.00cm
1.920,83 Lei
Fără TVA: 1.587,46 Lei
Garanție: 60 luni| Caracteristici | |
| Cable management | Yes |
| Country of origin | China |
| Depth adjustment | 60 cm |
| Dimensiune VESA maxima | 600 x 400 mm |
| Dimensiune VESA minima | 200 x 200 mm |
| Greutate maxima suportata | intre 31 si 50 kg |
| Harmonized System (HS) code | 7326909890 |
| Height | 1542 mm |
| Height adjustment range | 1042 - 1542 mm |
| Housing material | Steel |
| Marime maxima ecran | intre 61 si 80" |
| Master (outer) case gross weight | 16 kg |
| Master (outer) case height | 160 mm |
| Master (outer) case length | 950 mm |
| Master (outer) case net weight | 16 kg |
| Master (outer) case width | 690 mm |
| Maximum screen size | 190.5 cm (75) |
| Maximum VESA mount | 600 x 400 mm |
| Maximum weight capacity | 50 kg |
| Minimum screen size | 81.3 cm (32) |
| Minimum VESA mount | 200 x 200 mm |
| Montare | Podea |
| Mounting type | Floor |
| Mvmt-Type | 2-movement |
| Nr ecrane suportate | 1 |
| Number of displays supported | 1 |
| Package depth | 950 mm |
| Package height | 160 mm |
| Package net weight | 20.5 kg |
| Package weight | 20.5 kg |
| Package width | 690 mm |
| Products per master (outer) case | 1 pc(s) |
| Products per pallet (EU) | 10 pc(s) |
| Quantity per master (outer) case | 1 pc(s) |
| Sistem rotativ | Nu |
| Tip suport | Reglabil |
| Type | Fixed floor stand |
| VESA | 600x400 |
| Weight | 19.8 kg |












