


-68 %



Suport TV Serioux Reglabil 37-90" 75kg Fit Screen Size 37"-90" VESA Compatible 200x100 - 600x400 Weight Capacity 75kg Profile 70~422mm Tilt Range +5°~-15° Swivel Range +60°~-60° Screen Level +3°~-3°
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: SRXA-TV86-466
- Greutate: 6.90kg
- Dimensiuni: 44.00cm x 33.00cm x 9.00cm
133,78 Lei
418,08 Lei
Fără TVA: 110,56 Lei
Garanție: 36 luni| Caracteristici | |
| Dimensiune VESA maxima | 600 x 400 mm |
| Dimensiune VESA minima | N/A |
| Greutate maxima suportata | peste 51 kg |
| Marime maxima ecran | Peste 80" |
| Montare | N/A |
| Mvmt-Type | Fixed |
| Nr ecrane suportate | 2 |
| Sistem rotativ | Da |
| Tip suport | Reglabil |
| VESA | 600x400 |













