




-35 %





Suport TV Serioux Reglabil 60-120" 120kg Fit Screen Size 37"-90" VESA Compatible 200x100 - 600x400 Weight Capacity 75kg Profile 70~422mm Tilt Range +5°~-15° Swivel Range +60°~-60° Screen Level +3°~-3°
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: SRXA-TV77-486
- Greutate: 18.10kg
- Dimensiuni: 95.00cm x 36.00cm x 10.00cm
309,34 Lei
477,80 Lei
Fără TVA: 255,65 Lei
Garanție: 36 luni| Caracteristici | |
| Dimensiune VESA maxima | 600 x 400 mm |
| Dimensiune VESA minima | N/A |
| Greutate maxima suportata | peste 51 kg |
| Marime maxima ecran | Peste 80" |
| Montare | N/A |
| Mvmt-Type | Fixed |
| Nr ecrane suportate | N/A |
| Sistem rotativ | Da |
| Tip suport | Reglabil |
| VESA | 600x400 |













