






-65 %







Suport TV Serioux TV TV7369F 60"-120", Tip: Fix, dimensiuni: 35x1005x625mm, compatibilitate dimensiune ecran: 60"-120", compatibilitate VESAx: 50x50, 75x75, 100x100, 100x150, 150x100, 100x200, 200x100, 150x150, 200x200, 200x300, 300x200, 200x400, 400x200, 300x300, 300x400, 400x300, 600x200, 400x400, 600x300, 400x600, 600x400, 700x400, 800x400, 600x600, 800x500, 800x600, 900x600, greutate maximă suportata: 120 kg, profil: 35 mm, material: otel
Suport TV Serioux TV TV7369F 60"-120", Tip: Fix, dimensiuni: 35x1005x625mm, compatibilitate dimensiune ecran: 60"-120", compatibilitate VESAx: 50x50, 75x75, 100x100, 100x150, 150x100, 100x200, 200x100, 150x150, 200x200, 200x300, 300x200, 200x400, 400x200
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: SRXA-TV7369F
- Greutate: 3.80kg
- Dimensiuni: 103.00cm x 10.00cm x 4.50cm
79,35 Lei
226,96 Lei
Fără TVA: 65,58 Lei
Garanție: 60 luni| Caracteristici | |
| Dimensiune VESA maxima | 800 x 600 mm |
| Dimensiune VESA minima | 50 x 50 mm |
| Greutate maxima suportata | 120 kg |
| Marime maxima ecran | Peste 80" |
| Montare | Perete |
| Mvmt-Type | Fixed |
| Nr ecrane suportate | 1 |
| Sistem rotativ | Nu |
| Tip suport | Fix |













