









-68 %










Suport TV UltraSlim Serioux 43-90" 50kg compatibilitate dimensiune ecran 43"-90" VESA 100x200 - 600x400 greutate maxima suportata 50kg Profile 19.5~250mm Tilt +3°~-15° Swivel Range +30°~-30° Screen Level +3°~-3°
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: SRXA-TV79-464US
- Greutate: 5.70kg
- Dimensiuni: 68.00cm x 45.00cm x 4.00cm
116,45 Lei
358,35 Lei
Fără TVA: 96,24 Lei
Garanție: 36 luni| Caracteristici | |
| Dimensiune VESA maxima | 600 x 400 mm |
| Dimensiune VESA minima | N/A |
| Greutate maxima suportata | 50kg |
| Marime maxima ecran | Peste 80" |
| Montare | Perete |
| Mvmt-Type | Fixed |
| Nr ecrane suportate | N/A |
| Sistem rotativ | Da |
| Tip suport | N/A |
| VESA | 600x400 |













