







Suport TV de perete Barkan, pentru ecrane de pana la 13" - 65", greutate maxima suportata 36kg, distanta fata de perete 80mm - 205mm, VESA max. 400x400 mm, negru
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: E317
- Greutate: 1.12kg
- Dimensiuni: 47.50cm x 17.50cm x 3.00cm
89,97 Lei
Fără TVA: 74,36 Lei
Garanție: 999 luni| Caracteristici | |
| Dimensiune VESA maxima | 400 x 400 mm |
| Dimensiune VESA minima | N/A |
| Greutate maxima suportata | 36kg |
| Marime maxima ecran | intre 61 si 80" |
| Max-TV-Size | ≥51" |
| Montare | Perete |
| Mounting-Type | Wall |
| Mvmt-Type | Tilt |
| Nr ecrane suportate | N/A |
| Sistem rotativ | Nu |
| Tip suport | N/A |
| TV-Max-Weight | 31-50-Kg |
| VESA | 400x400 |










