









-64 %










Suport TV de perete Serioux TV78-466 , compatibilitate dimensiune ecran: 37"-80", compatibilitate VESA: 100x100, 100x150, 150x100, 100x200, 200x100, 150x150, 200x200, 300x200, 400x200, 300x300, 400x300, 600x200, 400x400, 600x300, 600x400, greutate maximă suportata: 40kg, distanta fata de perete:67~355mm, inclinare: +3°~-15°, pivotare: +60° ~-60°, nivel ecran: +3°~-3°
Suport TV de perete Serioux TV78-466 , compatibilitate dimensiune ecran: 37"-80", compatibilitate VESA: 100x100, 100x150, 150x100, 100x200, 200x100, 150x150, 200x200, 300x200, 400x200, 300x300, 400x300, 600x200, 400x400, 600x300, 600x400, greutate maximă
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: SRXA-TV78-466
- Greutate: 3.85kg
- Dimensiuni: 65.00cm x 6.50cm x 16.00cm
66,56 Lei
184,33 Lei
Fără TVA: 55,01 Lei
Garanție: 36 luni| Caracteristici | |
| Dimensiune VESA maxima | 600 x 400 mm |
| Dimensiune VESA minima | 100 x 100 mm |
| Greutate maxima suportata | 40kg |
| Marime maxima ecran | intre 61 si 80" |
| Montare | Perete |
| Mvmt-Type | 5-movement |
| Nr ecrane suportate | N/A |
| Sistem rotativ | Da |
| Tip suport | Fix |
| VESA | 600x400 |











