

Nou


Sursa Spacer ATX 450, 230W for 450 Desktop PC, „SPS-ATX-450”
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: SPS-ATX-450
- Greutate: 0.68kg
- Dimensiuni: 15.00cm x 14.00cm x 9.00cm
94,70 Lei
Fără TVA: 78,27 Lei
Garanție: 24 luni| Caracteristici | |
| +12V 1 | 16 A |
| +3.3V | 24 A |
| +5V | 35 A |
| +5Vsb | 3 A |
| -12V | 0.8 A |
| 20 Pin ATX | 1 |
| 4 Pin ATX 12V | 1 |
| AC input voltage | 230 V |
| ATX power connector (20+4 pin) | Yes |
| ATX version | 1.3 |
| Certificare 80 Plus | No Certification |
| Conectivitate | Full - Modular |
| CPU P4 connector (4-pin) | 1 |
| Eficienta | 80 % |
| Fan diameter | 8 cm |
| Floppy | 1 |
| Floppy drive power connector | 1 |
| Iluminare RGB | Nu |
| Max output current (+12V) | 12.5 A |
| Max output current (+3.3V) | 7 A |
| Max output current (+5V) | 9 A |
| Max output current (+5Vsb) | 2 A |
| Max output current (-12V) | 0.3 A |
| Molex | 2 |
| Motherboard power connector | 20+4 pin ATX |
| Numar de ventilatoare | 1x 80 mm |
| Number of fans | 1 fan(s) |
| Number of SATA power connectors | 2 |
| On/off switch | Yes |
| Peripheral (Molex) power connectors (4-pin) | 2 |
| Permite Asamblare | Standard |
| Permite Wire Management | Nu |
| PFC | N/A |
| Power supply unit (PSU) form factor | ATX |
| PSU Power | 230 W |
| PSU Type | ATX |
| Purpose | PC |
| Putere sursă | 450 W |
| Rail +12V | 1 |
| Recomandat Gaming | Nu |
| SATA | 2 |
| Sursa Modulara | Nu |
| Tip sursa | ATX |
| Total power | 230 W |









