
-40 %
Sursa Spacer ATX Modulara 600W
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: SP-MP-600
- Greutate: 1.70kg
- Dimensiuni: 25.00cm x 17.00cm x 9.50cm
212,70 Lei
354,10 Lei
Fără TVA: 175,79 Lei
Garanție: 24 luni| Caracteristici | |
| +12V 1 | 24 A |
| +12V 2 | 24 A |
| +3.3V | 18 A |
| +5V | 19 A |
| +5Vsb | 2.5 A |
| -12V | 0.5 A |
| 20+4 Pin ATX | 1 |
| 4+4 Pin ATX/EPS | 1 |
| 6+2 PCI-E | 2 |
| Caracteristici | Ventilator 120 mm silentios controlat in functie de temperatura |
| Certificare 80 Plus | No Certification |
| Conectivitate | Full - Modular |
| Efficiency | Not certified |
| Iluminare RGB | Nu |
| Modular | Yes |
| Molex | 3 |
| Numar de ventilatoare | 1x 120 mm |
| Permite Asamblare | Gold |
| Permite Wire Management | Da |
| PFC | N/A |
| Protectii | OVP, OPP, SCP |
| PSU Power | 600 W |
| PSU Type | ATX |
| PSU-Power | ≤500W |
| Putere sursă | 600 W |
| Rail +12V | 2 |
| Recomandat Gaming | Da |
| SATA | 3 |
| Sursa Modulara | Da, Full Modulara |
| Tip sursa | ATX 12V 2.3 |
| Voltaj/Amperaj | 100-240V |










