
Switch Hikvision DS-3E0105P-E(B), 4-port, PoE
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: DS-3E0105P-E(B)
- Greutate: 0.75kg
- Dimensiuni: 20.00cm x 11.00cm x 9.50cm
417,83 Lei
Fără TVA: 345,31 Lei
Garanție: 36 luni| Caracteristici | |
| 10G support | No |
| Auto MDI/MDI-X | Yes |
| Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity | 5 |
| Basic switching RJ-45 Ethernet ports type | Fast Ethernet (10/100) |
| DC input voltage | 48 V |
| Depth | 831 mm |
| Fanless | Yes |
| Forwarding rate | 0.744 Mpps |
| Full duplex | Yes |
| Height | 27.6 mm |
| Housing material | Metal |
| Input current | 1.35 A |
| Installed SFP modules quantity | 0 |
| Installed SFP+ modules quantity | 0 |
| LED indicators | Link, PoE, Power |
| MAC address table | 1000 entries |
| Management | Nu |
| Montare in rack | Nu |
| Networking standards | IEEE 802.3, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x |
| Operating temperature (T-T) | -10 - 55 °C |
| Package weight | 740 g |
| PoE | Da |
| Porturi RJ 45 | 4 |
| Porturi SFP | None |
| Power connector | DC-in jack |
| Power consumption (max) | 65 W |
| Power over Ethernet (PoE) | Yes |
| Power over Ethernet (PoE) power per port | 30 W |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 - 95% |
| Storage temperature (T-T) | -40 - 85 °C |
| Store-and-forward | Yes |
| Switch layer | L2 |
| Switch type | Unmanaged |
| Switching capacity | 1 Gbit/s |
| Total Power over Ethernet (PoE) budget | 60 W |
| Viteza transfer | Fast Ethernet |
| Weight | 200 g |
| Width | 105 mm |









