
Switch 5 porturi POE Gigabit, Hikvision DS-3E0505HP-E, fara management, Layer 2, 3 × gigabit PoE ports, 1 × gigabit Hi-PoE port and 1 × gigabit RJ45 port, RJ45 port, full duplex, MDI/MDI-X adaptive, standard: IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, and IEEE 802.3ab, Store-and-forward switching, long-distance transmission: ports 3 si 4 ( pana la 300metri distanta), MAC address table: 2 K, Hi-PoE port: port 1 ( power 60 W) si POE port 2-4 ( port power 30W), material meta, dimensiuni: 121 mm × 88.1 mm × 27.6 mm, greutate: 0.27 kg
Switch Hikvision DS-3E0505HP-E, 5-port, fara management
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: DS-3E0505HP-E
- Greutate: 0.86kg
- Dimensiuni: 10.00cm x 11.50cm x 23.50cm
574,30 Lei
Fără TVA: 474,63 Lei
Garanție: 36 luni| Caracteristici | |
| 10G support | No |
| Auto MDI/MDI-X | Yes |
| Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity | 5 |
| Basic switching RJ-45 Ethernet ports type | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| DC input voltage | 48 V |
| Depth | 88.1 mm |
| Forwarding rate | 7.44 Mpps |
| Full duplex | Yes |
| Harmonized System (HS) code | 85176990 |
| Height | 27.6 mm |
| Housing material | Metal |
| Input current | 1.35 A |
| Installed SFP modules quantity | 0 |
| Installed SFP+ modules quantity | 0 |
| MAC address table | 2000 entries |
| Management | Nu |
| Montare in rack | Nu |
| Networking standards | IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3bt, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x |
| Operating temperature (T-T) | -10 - 55 °C |
| PoE | Da |
| Porturi RJ 45 | 1 |
| Porturi SFP | None |
| Power consumption (max) | 65 W |
| Power over Ethernet (PoE) | Yes |
| Power over Ethernet (PoE) ports quantity | 3 |
| Product colour | Blue |
| Rack mounting | No |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 - 95% |
| Storage temperature (T-T) | -40 - 85 °C |
| Store-and-forward | Yes |
| Switch type | Unmanaged |
| Switching capacity | 10 Gbit/s |
| Total Power over Ethernet (PoE) budget | 60 W |
| Viteza transfer | Gigabit |
| Weight | 270 g |
| Width | 121 mm |









