
Switch 8 porturi POE Gigabit, Hikvision DS-3E0510HP-E, fara management, 6 × gigabit PoE ports, 2 × gigabit Hi-PoE ports, 1 × gigabit RJ45 port, and 1 × gigabit fiber optical port, IEEE 802.3at/af/bt standard for Hi- PoE ports (Max. 90 W PoE output), IEEE 802.3at/af standard for PoE ports (Max. 30 W PoE output, Up to 300 m long-range transmission, PoE watchdog, MAC address table: 4 K, Internal cache: 1.5 Mbits, Hi-PoE port: Port 1 si 2 (Max. port power 90W), POE port: port 3-8 ( Max. port power 30W), PoE power budget: 110W, material metal, dimensiuni: 217.6 mm × 108.55 mm × 27.8 mm, greutate: 0.59 kg
Switch Hikvision DS-3E0510HP-E, 8-port, PoE
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: DS-3E0510HP-E
- Greutate: 1.36kg
- Dimensiuni: 27.00cm x 9.00cm x 14.00cm
1.226,90 Lei
Fără TVA: 1.013,97 Lei
Garanție: 36 luni| Caracteristici | |
| 10G support | No |
| Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity | 8 |
| Basic switching RJ-45 Ethernet ports type | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| DC input voltage | 54 V |
| Depth | 278 mm |
| Fiber ports quantity | 1 |
| Forwarding rate | 14.88 Mpps |
| Full duplex | Yes |
| Harmonized System (HS) code | 85176990 |
| Height | 1085 mm |
| Housing material | Metal |
| Input current | 2.22 A |
| Installed SFP modules quantity | 0 |
| Installed SFP+ modules quantity | 0 |
| MAC address table | 4000 entries |
| Management | Nu |
| Montare in rack | Nu |
| Networking standards | IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z |
| Operating temperature (T-T) | 10 - 40 °C |
| PoE | Da |
| Porturi RJ 45 | 1 - 8 |
| Porturi SFP | None |
| Power consumption (max) | 120 W |
| Power over Ethernet (PoE) | Yes |
| Power over Ethernet (PoE) ports quantity | 6 |
| Product colour | Blue |
| Rack mounting | No |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 - 95% |
| Storage temperature (T-T) | -40 - 85 °C |
| Store-and-forward | Yes |
| Switch type | Unmanaged |
| Switching capacity | 20 Gbit/s |
| Total Power over Ethernet (PoE) budget | 110 W |
| Viteza transfer | Gigabit |
| Weight | 590 g |
| Width | 217.6 mm |









