
Nou
-36 %
Switch Mercusys MS105, 5 Port, 10/100 Mbps
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: MS105
- Greutate: 0.15kg
- Dimensiuni: 9.00cm x 8.00cm x 6.00cm
23,65 Lei
36,99 Lei
Fără TVA: 19,54 Lei
Garanție: 12 luni| Caracteristici | |
| 10G support | No |
| Auto MDI/MDI-X | Yes |
| Auto-negotiation | Yes |
| Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity | 5 |
| Basic switching RJ-45 Ethernet ports type | Fast Ethernet (10/100) |
| Certification | CE, RoHS |
| Depth | 49 mm |
| Full duplex | Yes |
| Half duplex | Yes |
| Height | 21 mm |
| Input current | 0.6 A |
| Input voltage | 5 V |
| Installed SFP modules quantity | 0 |
| Installed SFP+ modules quantity | 0 |
| Jumbo frames | 2000 |
| Jumbo frames support | Yes |
| LAN-Ports | 5 |
| Layer | Unmanaged |
| LED indicators | LAN, Power |
| Management | Nu |
| Montare in rack | Nu |
| Networking standards | IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 90% |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 40 °C |
| Package depth | 80 mm |
| Package height | 57 mm |
| Package weight | 140 g |
| Package width | 87 mm |
| Packet buffer memory | 0.768 MB |
| PoE | Nu |
| Porturi RJ 45 | 5-10 |
| Porturi SFP | N/A |
| Power connector | DC-in jack |
| Power over Ethernet (PoE) | No |
| Power source | DC |
| Power supply included | Yes |
| Product colour | White |
| Quick start guide | Yes |
| Rack mounting | No |
| Rackable | No |
| Redundant-PSU | No |
| Stackable | No |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 - 90% |
| Storage temperature (T-T) | -40 - 70 °C |
| Store-and-forward | Yes |
| Switch type | Unmanaged |
| Viteza transfer | Fast Ethernet |
| Width | 82 mm |









