

-39 %


Switch Mercusys MS105G, 5 Port, 10/100/1000 Mbps
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: MS105G
- Greutate: 0.20kg
- Dimensiuni: 11.00cm x 9.50cm x 6.00cm
35,67 Lei
58,13 Lei
Fără TVA: 29,48 Lei
Garanție: 24 luni| Caracteristici | |
| Auto MDI/MDI-X | Yes |
| Auto-negotiation | Yes |
| Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity | 5 |
| Basic switching RJ-45 Ethernet ports type | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Depth | 70 mm |
| Full duplex | Yes |
| Half duplex | Yes |
| Harmonized System (HS) code | 85176990 |
| Height | 24.9 mm |
| Input current | 0.6 A |
| Input voltage | 5 V |
| Jumbo frames | 9000 |
| Jumbo frames support | Yes |
| LAN-Ports | 5 |
| Layer | Unmanaged |
| LED indicators | Activity, Power |
| Management | Nu |
| Montare in rack | Nu |
| Networking standards | IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x |
| Package depth | 90 mm |
| Package height | 60 mm |
| Package weight | 200 g |
| Package width | 110 mm |
| PoE | Nu |
| Porturi RJ 45 | 5-10 |
| Porturi SFP | N/A |
| Power over Ethernet (PoE) | No |
| Power source | DC |
| Power supply included | Yes |
| Quick start guide | Yes |
| Rack mounting | No |
| Rackable | No |
| Redundant-PSU | No |
| Stackable | No |
| Switch type | Unmanaged |
| Viteza transfer | Gigabit |
| Width | 105 mm |









