
-39 %
| Numar porturi | 48x RJ-45 |
| Porturi | 48x RJ45 4x SFP 1x Console |
| Viteza de transfer | 10/100/1000 Mbps |
| Putere consumata | 33.52 W (220V / 50Hz) |
| Alimentare | 100 ~ 240VAC, 50 / 60Hz |
| Dimensiuni | 440 x 220 x 44 mm |
| Greutate | 4.5 Kg |
| Montare in rack | Da |
| Adrese MAC | 8k |
| Routing/Switch Fabric | 104 Gbps |
| Standarde | IEEE 802.3i IEEE 802.3u IEEE 802.3ab IEEE802.3z IEEE 802.3ad IEEE 802.3x IEEE 802.1d IEEE 802.1s IEEE 802.1w IEEE 802.1q IEEE 802.1x IEEE 802.1p |
| Altele | 4x Combo 100/1000Mbps SFP Slots 1x RJ45 Console Port 1x USB Console Port |
Switch TP-Link JetStream TL-SG3452, 48 port, 10/100/1000Mbps
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: TL-SG3452
- Greutate: 2.00kg
- Dimensiuni: 53.00cm x 34.00cm x 10.00cm
1.957,84 Lei
3.234,00 Lei
Fără TVA: 1.618,05 Lei
Garanție: 60 luni| Caracteristici | |
| 10G support | No |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| Access Control List (ACL) | Yes |
| ARP inspection | Yes |
| Authentication | MAC-based authentication, Port-based authentication |
| Authentication type | AAA, RADIUS, TACACS+ |
| Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity | 48 |
| Basic switching RJ-45 Ethernet ports type | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| BPDU filtering/protection | Yes |
| Broadcast storm control | Yes |
| Cables included | AC |
| Certification | CE, FCC, RoHS |
| Cloud-managed | Yes |
| Configuring Location Settings (CLI) | Yes |
| Console port | RJ-45/Micro-USB |
| Depth | 220 mm |
| DHCP features | DHCP client, DHCP relay, DHCP server, DHCP snooping, DHCPv6 snooping |
| Ethernet LAN data rates | 10,100,1000 Mbit/s |
| Fanless | Yes |
| Flash memory | 32 MB |
| Flow control support | Yes |
| Form factor | 1U |
| Forwarding rate | 77.4 Mpps |
| GARP VLAN Registration Protocol (GVRP) | Yes |
| Gigabit Ethernet (copper) ports quantity | 48 |
| Harmonized System (HS) code | 85176990 |
| Head-of-line (HOL) blocking | Yes |
| Heat dissipation | 118.94 BTU/h |
| Height | 44 mm |
| IGMP snooping | Yes |
| Installed SFP modules quantity | 0 |
| Installed SFP+ modules quantity | 0 |
| Internal memory | 256 MB |
| IP routing | Yes |
| IP-MAC-Port binding | Yes |
| IPv4 & IPv6 features | IPv4/IPv6 access-control list (ACL), IPv6 Telnet, IPv6 ping, IPv6 tracert |
| IPv4 routes | 48 |
| IPv6 routes | 48 |
| Jumbo frames | 9000 |
| Jumbo frames support | Yes |
| LAN-Port-Type | Gigabit |
| LAN-Ports | 48 |
| Layer | Layer-2 |
| Link aggregation | Yes |
| Loop protection | Yes |
| MAC address filtering | Yes |
| MAC address table | 16000 entries |
| Management | Da |
| Management protocols | SNMPv1/v2c/v3, SNTP |
| MIB support | Yes |
| Montare in rack | Nu |
| Multicast Listener Discovery (MLD) snooping | Y |
| Multicast support | Yes |
| Number of VLANs | 4000 |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 90% |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 40 °C |
| Package depth | 336 mm |
| Package height | 100 mm |
| Package weight | 4.26 kg |
| Package width | 528 mm |
| PoE | Nu |
| Policy-based routing | Yes |
| Port mirroring | Yes |
| Porturi RJ 45 | 28+ |
| Porturi SFP | 1-2 |
| Power consumption (max) | 34.86 W |
| Power over Ethernet (PoE) | No |
| Power source | AC |
| Power supply included | Yes |
| Product colour | Black |
| Quality of Service (QoS) support | Yes |
| Quick start guide | Yes |
| Rack mount kit | Yes |
| Rack mounting | Yes |
| Rackable | No |
| Redundant-PSU | No |
| SFP module slots quantity | 4 |
| SFP+ module slots quantity | 4 |
| Spanning tree protocol | Yes |
| SSH/SSL support | Yes |
| Stackable | No |
| Static route | Yes |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 - 90% |
| Storage temperature (T-T) | -40 - 70 °C |
| Store-and-forward | Yes |
| Switch layer | L2 |
| Switch type | Managed |
| Switching capacity | 104 Gbit/s |
| System event log | Yes |
| Virtual LAN features | Port-based VLAN, Private VLAN, Protocol-based VLAN, Tagged VLAN, Voice VLAN |
| Viteza transfer | Gigabit |
| VLAN support | Yes |
| Web-based management | Yes |
| Width | 440 mm |





