
Nou
-38 %
| Numar porturi | 24x RJ-45 |
| Porturi | 24x RJ45 |
| Viteza de transfer | 10/100/1000 Mbps |
| Compatibilitate | 802.3 802.3u 802.3ab 802.3x |
| Alimentare | 100 - 240 V AC |
| Dimensiuni | 440 x 180 x 44 mm |
| Montare in rack | 1U |
| Functii LED | Da |
| Adrese MAC | 8k |
| Metoda forwarding | 35.7 Mpps |
| Routing/Switch Fabric | 48 Gbps |
| Altele | Wire-speed Performance MAC Address Auto-Learning and Auto-aging |
Switch TP-Link TL-SG1024, 24 port, 10/100/1000 Mbps
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: TL-SG1024
- Greutate: 2.75kg
- Dimensiuni: 53.00cm x 25.00cm x 8.00cm
432,65 Lei
696,21 Lei
Fără TVA: 357,56 Lei
Garanție: 60 luni| Caracteristici | |
| 10G support | No |
| AC input frequency | 50 - 60 Hz |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| Auto MDI/MDI-X | Yes |
| Auto-negotiation | Yes |
| Bandwidth | 48 Gbit/s |
| Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity | 24 |
| Basic switching RJ-45 Ethernet ports type | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Broadcast storm control | Yes |
| Cables included | AC |
| Certification | FCC, CE, RoHS |
| Connectivity LEDs | Y |
| Connectivity technology | Wired |
| Copper ethernet cabling technology | 10BASE-T, 100BASE-TX, 1000BASE-T |
| Depth | 180 mm |
| Dimensions (W x D x H) (imperial) | 439.4 x 180.3 x 43.2 mm (17.3 x 7.1 x 1.7) |
| Flow control support | Yes |
| Form factor | 1U |
| Forwarding rate | 35.7 Mpps |
| Full duplex | Yes |
| Gigabit Ethernet (copper) ports quantity | 24 |
| Half duplex | Yes |
| Harmonized System (HS) code | 85176990 |
| Heat dissipation | 48.39 BTU/h |
| Height | 44 mm |
| IGMP snooping | Yes |
| Installed SFP modules quantity | 0 |
| Installed SFP+ modules quantity | 0 |
| Jumbo frames | 10000 |
| Jumbo frames support | Yes |
| LAN port type | Gigabit |
| LED indicators | Yes |
| Link aggregation | Yes |
| MAC address table | 8000 entries |
| Management | Nu |
| Maximum data transfer rate | 1 Gbit/s |
| Montare in rack | Nu |
| Networking standards | IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u |
| Number of queues | 4 |
| Number of VLANs | 32 |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 90% |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 40 °C |
| Package depth | 528 mm |
| Package type | Box |
| Package weight | 2.13 kg |
| Package width | 250 mm |
| Packet buffer memory | 4.1 MB |
| PoE | Nu |
| Port mirroring | Yes |
| Porturi RJ 45 | 24-28 |
| Porturi SFP | N/A |
| Power consumption (max) | 13.62 W |
| Power consumption (typical) | 14.19 W |
| Power source | AC |
| Power supply included | Yes |
| Product colour | Black |
| Quality of Service (QoS) support | Yes |
| Rack mount kit | Yes |
| Rack mounting | Yes |
| Rate limiting | Yes |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 - 90% |
| Storage temperature (T-T) | -40 - 70 °C |
| Store-and-forward | Yes |
| Supported data transfer rates | 10/100/1000 Mbps |
| Supported network protocols | CSMA/CD, TCP/IP |
| Switch layer | L2 |
| Switch type | Unmanaged |
| Switching capacity | 48 Gbit/s |
| Throughput | 35.7 Mpps |
| User guide | Yes |
| Viteza transfer | Gigabit |
| Width | 294 mm |




