
-39 %
Switch Ubiquiti UniFi USW-FLEX MINI, 5 port, 10/100/1000 Mbps
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: USW-FLEX-MINI
- Greutate: 0.20kg
- Dimensiuni: 18.00cm x 5.00cm x 12.00cm
167,98 Lei
274,07 Lei
Fără TVA: 138,82 Lei
Garanție: 24 luni| Caracteristici | |
| 10G support | No |
| Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity | 5 |
| Basic switching RJ-45 Ethernet ports type | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Certification | CE,. FCC, IC |
| Depth | 70.2 mm |
| Flow control support | Yes |
| Forwarding rate | 7.44 Mpps |
| Harmonized System (HS) code | 85176990 |
| Height | 21.2 mm |
| Installed SFP modules quantity | 0 |
| Installed SFP+ modules quantity | 0 |
| LAN port type | Gigabit |
| LAN-Ports | 5 |
| LED indicators | Activity, Link, Speed, Status |
| Management | Da |
| Montare in rack | Nu |
| Networking standards | IEEE 802.3af, IEEE 802.3at |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 90% |
| Operating temperature (T-T) | -5 - 45 °C |
| PoE | Da |
| Porturi RJ 45 | 5-10 |
| Porturi SFP | N/A |
| Power consumption (max) | 2.5 W |
| Power over Ethernet (PoE) | Yes |
| Power over Ethernet (PoE) ports quantity | 1 |
| Power supply included | Yes |
| Product colour | White |
| Rackable | No |
| Redundant-PSU | No |
| Stackable | No |
| Switch layer | L2 |
| Switch type | Managed |
| Switching capacity | 10 Gbit/s |
| Throughput | 5 Gbit/s |
| Viteza transfer | Gigabit |
| Weight | 150 g |
| Width | 107.2 mm |









