
-38 %
Extralink KRATOS PoE Switch 7x Gigabit PoE 1x Uplink RJ45 Power Supply 24V 2.5A 60W
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: EX.1025
- Greutate: 0.85kg
- Dimensiuni: 22.00cm x 8.00cm x 11.50cm
441,15 Lei
715,43 Lei
Fără TVA: 364,58 Lei
Garanție: 60 luni| Caracteristici | |
| 10G support | No |
| AC input frequency | 50 - 60 Hz |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| Auto-negotiation | Yes |
| Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity | 8 |
| Basic switching RJ-45 Ethernet ports type | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Cable types supported | Cat5, Cat5e, Cat6 |
| Certification | CE, FCC |
| Cloud-managed | No |
| Configuring Location Settings (CLI) | No |
| Depth | 8.2 mm |
| Form factor | 1U |
| Height | 27 mm |
| Housing material | Metal |
| Input current | 2.5 A |
| Installed SFP modules quantity | 0 |
| Installed SFP+ modules quantity | 0 |
| LAN-Port-Type | Gigabit |
| LED indicators | Yes |
| MAC address table | 4096 entries |
| Management | Nu |
| Montare in rack | Nu |
| Networking standards | IEEE 802.3af |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 80% |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 40 °C |
| Output power | 90 W |
| Output voltage | 18 - 56 V |
| PoE | Da |
| Port mirroring | No |
| Porturi RJ 45 | 5-10 |
| Porturi SFP | N/A |
| Power connector | DC-in jack |
| Power over Ethernet (PoE) | Yes |
| Power over Ethernet (PoE) power per port | 30 W |
| Power over Ethernet (PoE) voltage range | 24 - 48 V |
| Power source | AC |
| Power supply included | Yes |
| Quality of Service (QoS) support | No |
| Rack mounting | No |
| Redundant fans support | No |
| Reset button | Yes |
| Stackable | No |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 - 90% |
| Storage temperature (T-T) | -40 - 70 °C |
| Switch layer | L2 |
| Switch type | Unmanaged |
| Switching capacity | 16 Gbit/s |
| System event log | No |
| Temperature sensor | No |
| Total Power over Ethernet (PoE) budget | 60 W |
| Traffic classification | No |
| Traffic shaping | No |
| User operation log | No |
| Viteza transfer | Gigabit |
| Web-based management | No |
| Weight | 500 g |
| Width | 192 mm |




