







Tableta iPad Pro (2024) 11" 256GB WIFI Space Black "MVV83" (timbru verde 0.9 lei)
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: MVV83
6.324,27 Lei
Fără TVA: 5.226,67 Lei
Garanție: 12 luni| Caracteristici | |
| Baterie (capacitate) | 8160 mAh |
| Conectivitate | Wi-Fi , Bluetooth , GPS , eSIM |
| Diagonala display | 11 inch |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Porturi | USB Type-C |
| Procesor (CPU) | M4 |
| Producător procesor | Apple |
| Sistem de operare | iPadOS |
| Stocare | 256 GB |










