









Nou










Televizoare LG OLED42C51LA "OLED42C51LA" (timbru verde 15 lei)
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: OLED42C51LA
4.358,95 Lei
Fără TVA: 3.602,44 Lei
Garanție: 12 luni| Caracteristici | |
| Diagonala | 105 cm/ 42 inch |
| Format ecran | plat |
| Gama | Smart TV |
| Putere boxe (RMS) | 20 W |
| Rezolutie optima | 3840 x 2160 |
| Tehnologie display | OLED |
| Tip rezolutie | 4K UHD |
| VESA | 300 x 200 mm |












