









Stand mobil de podea Neomounts by Newstar, 55"-86", VESA 100x100 ~ 900x600, max load 76kg, fix, inaltime reglabila manual 1060-1360mm (4 presetari), polita AV max load 10kg, rack AV, management cabluri, 2 stalpi; preasamblat, usor de instalat, manere practice, roti 7.5cm cu blocare dubla; bracketii se pot incuia cu lacat (nu este inclus), alb
Stand mobil de podea Neomounts 55"-86" 76kg VESA 100x100 - 900x600 alb
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: FL50-525WH1
- Greutate: 26.20kg
- Dimensiuni: 144.00cm x 69.00cm x 11.00cm
2.095,45 Lei
Fără TVA: 1.731,78 Lei
Garanție: 60 luni| Caracteristici | |
| Cable management | Yes |
| Country of origin | China |
| Depth | 660 mm |
| Dimensiune VESA maxima | N/A |
| Dimensiune VESA minima | 100 x 100 mm |
| Greutate maxima suportata | peste 51 kg |
| Harmonized System (HS) code | 9403109800 |
| Height | 1500 mm |
| Height adjustment | 30 cm |
| Height adjustment type | Manual |
| Lock type | Padlock |
| Locking | Yes |
| Locking wheels | Yes |
| Marime maxima ecran | Peste 80" |
| Master (outer) case height | 490 mm |
| Master (outer) case length | 335 mm |
| Master (outer) case net weight | 10 kg |
| Master (outer) case width | 250 mm |
| Material | Steel |
| Maximum screen size | 2.18 m (86) |
| Maximum weight capacity | 76 kg |
| Maximum weight per shelf (capacity) | 10 kg |
| Minimum screen size | 139.7 cm (55) |
| Montare | Podea |
| Mvmt-Type | 5-movement |
| Nr ecrane suportate | 1 |
| Number of displays supported | 1 |
| Number of shelves | 1 shelves |
| Number of wheels | 4 wheel(s) |
| Package depth | 113 mm |
| Package height | 1444 mm |
| Package net weight | 25.5 kg |
| Package weight | 2.55 kg |
| Package width | 690 mm |
| Product colour | White |
| Products per master (outer) case | 1 pc(s) |
| Products per pallet (EU) | 13 pc(s) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Recommended usage | Flat panel |
| Sistem rotativ | Nu |
| Tip suport | Reglabil |
| Type | Multimedia trolley |
| VESA | 600x400 |
| VESA mounting | Yes |
| Weight | 23.2 kg |
| Width | 1100 mm |










