











Stand mobil de podea, Neomounts by Newstar NS-M1250WHITE, 37"-70", VESA max. 600x400, suporta pana la 70kg, inclinatie 5°, rotatie 90°, alb
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: NS-M1250WHITE
- Greutate: 25.60kg
- Dimensiuni: 103.50cm x 13.00cm x 87.50cm
3.632,11 Lei
Fără TVA: 3.001,74 Lei
Garanție: 60 luni| Caracteristici | |
| Angle of rotation | 90° |
| Cable management | Yes |
| Country of origin | China |
| Depth | 700 mm |
| Dimensiune VESA maxima | 600 x 400 mm |
| Dimensiune VESA minima | 200 x 200 mm |
| Greutate maxima suportata | peste 51 kg |
| Harmonized System (HS) code | 7326909890 |
| Height | 1370 mm |
| Housing material | Steel |
| Included number of shelves | 1 |
| Marime maxima ecran | Peste 80" |
| Master (outer) case gross weight | 26.4 kg |
| Master (outer) case height | 135 mm |
| Master (outer) case length | 865 mm |
| Master (outer) case net weight | 22.5 kg |
| Master (outer) case width | 1020 mm |
| Maximum screen size | 177.8 cm (70) |
| Maximum VESA mount | 600 x 400 mm |
| Maximum weight capacity | 70 kg |
| Minimum screen size | 94 cm (37) |
| Minimum VESA mount | 200 x 200 mm |
| Montare | Podea |
| Montare perete | 600x400 |
| Mounting type | Floor |
| Nr ecrane suportate | 1 |
| Number of displays supported | 1 |
| Number of wheels | 4 wheel(s) |
| Package depth | 865 mm |
| Package height | 135 mm |
| Package net weight | 22.5 kg |
| Package weight | 22.5 kg |
| Package width | 1020 mm |
| Panel mounting interface | 200 x 200,300 x 300,350 x 350,400 x 200,400 x 400,600 x 200,600 x 400 |
| Products per master (outer) case | 1 pc(s) |
| Products per pallet (EU) | 11 pc(s) |
| Rotating | Yes |
| Sistem rotativ | Da |
| Tilt adjustment | Yes |
| Tilt angle range | 0 - 5° |
| Tip miscare suport | 2-movement |
| Tip suport | Reglabil |
| Weight | 22.8 kg |
| Wheels | Yes |
| Width | 920 mm |










