






-39 %







Stand podea mobil/fix Neomounts FL50-550BL1; pentru display-uri cu diagonale 37"-70", sistem de prindere VESA 100x100~600x400, greutate maxima suportata 50kg, tilt +5°/-12°, inaltime reglabila manual 1285-1450mm; management cabluri, 2 stalpi; dimensiuni 8
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: FL50-550BL1
- Greutate: 13.30kg
- Dimensiuni: 89.00cm x 39.00cm x 10.00cm
1.042,54 Lei
1.711,29 Lei
Fără TVA: 861,60 Lei
Garanție: 60 luni| Caracteristici | |
| Adjustable shelves | Yes |
| Cable management | Yes |
| Country of origin | China |
| Depth | 67.8 mm |
| Dimensiune VESA maxima | 600 x 400 mm |
| Dimensiune VESA minima | 100 x 100 mm |
| Greutate maxima suportata | intre 31 si 50 kg |
| Harmonized System (HS) code | 7326909890 |
| Height | 196.6 mm |
| Height adjustment | Yes |
| Height adjustment range | 1285 - 1450 mm |
| Height adjustment type | Manual |
| Housing material | Steel |
| Included number of shelves | 1 |
| Lockable wheels | Yes |
| Marime maxima ecran | intre 61 si 80" |
| Master (outer) case gross weight | 13.7 kg |
| Master (outer) case height | 98 mm |
| Master (outer) case length | 385 mm |
| Master (outer) case net weight | 10.7 kg |
| Master (outer) case width | 900 mm |
| Maximum screen size | 177.8 cm (70) |
| Maximum VESA mount | 600 x 400 mm |
| Maximum weight capacity | 50 kg |
| Minimum screen size | 94 cm (37) |
| Minimum VESA mount | 100 x 100 mm |
| Montare | Podea |
| Mounting type | Floor |
| Mvmt-Type | Fixed |
| Nr ecrane suportate | 1 |
| Number of displays supported | 1 |
| Number of wheels | 4 wheel(s) |
| Package depth | 385 mm |
| Package height | 98 mm |
| Package net weight | 13.8 kg |
| Package weight | 13.8 kg |
| Package width | 900 mm |
| Panel mounting interface | 100 x 100,200 x 200,400 x 400,300 x 300,600 x 400,300 x 200,400 x 300,200 x 100,400 x 200 |
| Products per master (outer) case | 1 pc(s) |
| Products per pallet (EU) | 30 pc(s) |
| Quantity per master (outer) case | 1 pc(s) |
| Sistem rotativ | Nu |
| Tilt adjustment | Yes |
| Tilt angle range | 5 - 12° |
| Tip suport | Fix |
| Type | Portable floor stand |
| VESA | 600x400 |
| Weight | 12.4 kg |
| Wheels | Yes |
| Width | 871 mm |










