



Stand podea mobil/fix Neomounts FL50-575BL1; pentru display-uri cu diagonale 65"-110", sistem de prindere VESA 100x100~1100x600, greutate maxima suportata 125kg, fix, inaltime reglabila manual 1290-1360mm (4 presetari); polita AV max load 10kg, rack AV, management cabluri, 2 stalpi; pre-asamblat, usor de instalat, manere practice, roti 7.5cm cu blocare dubla; bracketii se pot incuia cu lacat (nu este inclus); dimensiuni 16250x1320x750; culoare negru. Garantie 5 ani
Stand podea mobil/fix Neomounts FL50-575BL1; pentru display-uri cu diagonale 65"-110", sistem de prindere VESA 100x100~1100x600, greutate maxima suportata 125kg, fix, inaltime reglabila manual 1290-1360mm (4 presetari); polita AV max load 10kg, rack AV, m
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: FL50-575BL1
- Greutate: 40.40kg
- Dimensiuni: 164.00cm x 15.00cm x 87.00cm
4.183,92 Lei
Fără TVA: 3.457,78 Lei
Garanție: 60 luni| Caracteristici | |
| Cable management | Yes |
| Compliance certificates | TÜV mark |
| Country of origin | China |
| Depth | 750 mm |
| Dimensiune VESA maxima | N/A |
| Dimensiune VESA minima | 100 x 100 mm |
| Greutate maxima suportata | peste 51 kg |
| Harmonized System (HS) code | 7326909890 |
| Height | 162.5 mm |
| Height adjustment | 10 cm |
| Height adjustment type | Manual |
| Lock type | Padlock |
| Locking | Yes |
| Marime maxima ecran | Peste 80" |
| Master (outer) case gross weight | 41 kg |
| Master (outer) case height | 148 mm |
| Master (outer) case length | 869 mm |
| Master (outer) case net weight | 33.7 kg |
| Master (outer) case width | 1646 mm |
| Material | Steel |
| Maximum screen size | 2.79 m (110) |
| Maximum weight capacity | 125 kg |
| Minimum screen size | 165.1 cm (65) |
| Montare | Podea |
| Mvmt-Type | Fixed |
| Nr ecrane suportate | 1 |
| Number of displays supported | 1 |
| Number of wheels | 4 wheel(s) |
| Package depth | 869 mm |
| Package height | 148 mm |
| Package weight | 4.1 kg |
| Package width | 1646 mm |
| Products per pallet (EU) | 11 pc(s) |
| Sistem rotativ | Nu |
| Tip suport | Fix |
| Type | Multimedia cart/trolley |
| VESA | 800x400 |
| VESA mounting | Yes |
| Warranty period | 5 year(s) |
| Width | 1320 mm |










