






-40 %







Stand TV mobil Serioux TV610TW 60"-100", dimensiuni: 1220x710x2045~ 2365mm, compatibilitate dimensiune ecran: 60"-100", compatibilitate VESA: 400x400, 600x400, 800x400, 800x600, 900x600, 1000x600, Greutate maximă suportata: 100 kg, interval de înclinare: +5°~-10°, interval de înălțime: 1365~1685mm, greutate maximă suportata raft: 5 kg, greutate maximă suportata a suportului pentru cameră: 5 kg, inălțimea raftului reglabilă
Stand TV mobil Serioux TV610TW 60"-100", dimensiuni: 1220x710x2045~ 2365mm, compatibilitate dimensiune ecran: 60"-100", compatibilitate VESA: 400x400, 600x400, 800x400, 800x600, 900x600, 1000x600, Greutate maximă suportata: 100 kg, interval de înclinare:
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: SRXA-TV610TW
- Greutate: 44.50kg
- Dimensiuni: 131.00cm x 81.00cm x 18.00cm
876,21 Lei
1.451,32 Lei
Fără TVA: 724,14 Lei
Garanție: 60 luni| Caracteristici | |
| Dimensiune VESA maxima | 1000 x 600 mm |
| Dimensiune VESA minima | 400 x 400 mm |
| Greutate maxima suportata | 100 kg |
| Marime maxima ecran | Peste 80" |
| Montare | Podea |
| Mvmt-Type | Fixed |
| Nr ecrane suportate | 1 |
| Sistem rotativ | Nu |
| Tip suport | Reglabil |













