
-18 %
Stand TV Neomounts DS42-430BL14; pentru display-uri cu diagonale 32"-55", sistem de prindere VESA 100x100~400x400, greutate maxima suportata 50kg, swivel +30°, -30°, culoare negru. Garantie 5 ani
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: DS42-430BL14
- Greutate: 4.50kg
- Dimensiuni: 56.00cm x 23.00cm x 14.00cm
347,37 Lei
425,58 Lei
Fără TVA: 287,09 Lei
Garanție: 60 luni| Caracteristici | |
| Country of origin | China |
| Depth (max) | 62.7 cm |
| Depth (min) | 12.5 cm |
| Dimensiune VESA maxima | 400 x 400 mm |
| Dimensiune VESA minima | 100 x 100 mm |
| Greutate maxima suportata | peste 51 kg |
| Harmonized System (HS) code | 7326909890 |
| Housing material | Steel |
| Marime maxima ecran | intre 31 si 60" |
| Master (outer) case gross weight | 19.7 kg |
| Master (outer) case height | 580 mm |
| Master (outer) case length | 295 mm |
| Master (outer) case net weight | 18.4 kg |
| Master (outer) case width | 480 mm |
| Max-TV-Size | ≥51" |
| Maximum screen size | 139.7 cm (55) |
| Maximum VESA mount | 400 x 400 mm |
| Maximum weight capacity | 50 kg |
| Minimum screen size | 81.3 cm (32) |
| Minimum VESA mount | 100 x 100 mm |
| Montare | Birou |
| Mounting | Bolt-down |
| Mounting type | Desk |
| Mounting-Type | Floor |
| Mvmt-Type | Fixed |
| Nr ecrane suportate | 1 |
| Number of displays supported | 1 |
| Package depth | 138 mm |
| Package height | 560 mm |
| Package weight | 4.6 kg |
| Package width | 230 mm |
| Product colour | Black |
| Products per master (outer) case | 4 pc(s) |
| Products per pallet (EU) | 64 pc(s) |
| Sistem rotativ | Da |
| Swivel angle range | -30 - 30° |
| Swivelling | Yes |
| Tip suport | N/A |
| TV-Max-Weight | ≥50-Kg |
| VESA | 100x100 |
| Warranty period | 5 year(s) |
| Weight | 3.93 kg |
| Width | 534 mm |










