
-42 %
Suport perete Videowall individual pull-out Neomounts by Newstar, 32"-75", VESA 200x200~600x400, max load 50kg, profil 56-215mm, rotate +/-3°, micro-adjustment, lockable (lock not included), unul per monitor
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: LED-VW1000BLACK
- Greutate: 8.80kg
- Dimensiuni: 98.00cm x 12.00cm x 12.00cm
593,31 Lei
1.019,65 Lei
Fără TVA: 490,34 Lei
Garanție: 60 luni| Caracteristici | |
| Accepts padlock | Yes |
| Dimensiune VESA maxima | 600 x 400 mm |
| Dimensiune VESA minima | 200 x 200 mm |
| Distance to the wall (max) | 22.3 cm |
| Distance to the wall (min) | 4.9 cm |
| Greutate maxima suportata | intre 31 si 50 kg |
| Marime maxima ecran | intre 61 si 80" |
| Master (outer) case gross weight | 27.6 kg |
| Master (outer) case height | 140 mm |
| Master (outer) case length | 360 mm |
| Master (outer) case net weight | 27.6 kg |
| Master (outer) case width | 1010 mm |
| Maximum screen size | 190.5 cm (75) |
| Maximum VESA mount | 600 x 400 mm |
| Maximum weight capacity | 50 kg |
| Minimum screen size | 101.6 cm (40) |
| Minimum VESA mount | 200 x 200 mm |
| Montare | Perete |
| Mounting type | Wall |
| Mvmt-Type | Fixed |
| Nr ecrane suportate | 1 |
| Number of displays supported | 1 |
| Package net weight | 9.19 kg |
| Products per master (outer) case | 3 pc(s) |
| Products per pallet (EU) | 48 pc(s) |
| Quantity per master (outer) case | 3 pc(s) |
| Sistem rotativ | Nu |
| Tip suport | Fix |
| VESA | 600x400 |











