
-12 %
Suport tableta Barkan 7"-14" 360° Rotation, greutate maxima suportata 1.4kg, distanta fata de perete 4.5 cm, alb
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: T70 360
- Greutate: 0.30kg
- Dimensiuni: 24.50cm x 7.00cm x 7.50cm
33,13 Lei
37,86 Lei
Fără TVA: 27,38 Lei
Garanție: 24 luni| Caracteristici | |
| Angle of rotation | 360° |
| Device mount type | Screw mount |
| Dimensiune VESA maxima | N/A |
| Dimensiune VESA minima | N/A |
| Greutate maxima suportata | sub 10 kg |
| Marime maxima ecran | sub 30" |
| Max-TV-Size | ≥51" |
| Maximum screen size | 35.6 cm (14) |
| Minimum screen size | 17.8 cm (7) |
| Mobile device type | Tablet/UMPC |
| Montare | Perete |
| Mounting type | Wall |
| Mounting-Type | Desk |
| Mvmt-Type | 4-movement |
| Nr ecrane suportate | 1 |
| Package type | Box |
| Product colour | White |
| Proper use | Indoor |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Sistem rotativ | Da |
| Tip suport | Reglabil |
| TV-Max-Weight | ≥50-Kg |
| VESA | No |











