

-22 %


Includes a patented mechanism to fit various screen types and screens with special back structure.
Minimum distance from the wall: 2.3" / 5.9 cm.
Maximum distance from the wall: 10.3" / 26.3 cm.
The mount has 2 pivots which: rotate near the wall 180°, swivel near the screen connection plate 180° in addition to a tool free tilt from 0° till 15°.
Fits TVs with VESA (Bracket Mounting Holes Patterns) 75x75, 100x100, 100x200, 200x100, 200x200 mm and non VESA up to 200x200 mm.
Suport TV de perete, Barkan 2300.B, Reglabil, 19"- 39", VESA 200 x 200 mm, suporta pana la 25kg, negru
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: 2300.B
- Greutate: 1.90kg
- Dimensiuni: 27.50cm x 18.00cm x 7.00cm
83,15 Lei
106,95 Lei
Fără TVA: 68,72 Lei
Garanție: 999 luni| Caracteristici | |
| Angle of rotation | 180° |
| Depth | 263 mm |
| Dimensiune VESA maxima | 200 x 200 mm |
| Dimensiune VESA minima | 75 x 75 mm |
| Distance to the wall (max) | 26.3 cm |
| Distance to the wall (min) | 5.9 cm |
| Greutate maxima suportata | intre 11 si 30 kg |
| Height | 200 mm |
| Marime maxima ecran | intre 31 si 60" |
| Maximum screen size | 99.1 cm (39) |
| Maximum VESA mount | 200 x 200 mm |
| Maximum weight capacity | 25 kg |
| Minimum screen size | 33 cm (13) |
| Minimum VESA mount | 75 x 75 mm |
| Montare | Perete |
| Montare perete | 200x200 |
| Mounting type | Wall |
| Nr ecrane suportate | 1 |
| Number of displays supported | 1 |
| Number of pivot points | 2 |
| Panel mounting interface | 75 x 75,100 x 100,100 x 200,200 x 100,200 x 200 |
| Sistem rotativ | Da |
| Swivel angle range | 0 - 180° |
| Tilt angle range | 0 - 15° |
| Tip miscare suport | 3-movement |
| Tip suport | Fix |
| Width | 200 mm |











