

-17 %


Suport TV de perete, Barkan BM343, Fix, 13"- 65", VESA 400 x 400 mm, suporta pana la 40kg, negru
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: BM343
- Greutate: 3.96kg
- Dimensiuni: 25.00cm x 17.00cm x 6.00cm
154,73 Lei
185,39 Lei
Fără TVA: 127,88 Lei
Garanție: 999 luni| Caracteristici | |
| Angle of rotation | 360° |
| Cable management | Yes |
| Dimensiune VESA maxima | 400 x 400 mm |
| Dimensiune VESA minima | 75 x 75 mm |
| Distance to the wall (max) | 53.5 cm |
| Distance to the wall (min) | 7.5 cm |
| Easy to adjust | Yes |
| Greutate maxima suportata | intre 31 si 50 kg |
| Marime maxima ecran | Peste 80" |
| Maximum screen size | 165.1 cm (65) |
| Maximum VESA mount | 400 x 400 mm |
| Maximum weight capacity | 36.2 kg |
| Minimum screen size | 33 cm (13) |
| Minimum VESA mount | 75 x 75 mm |
| Montare | Perete |
| Montare perete | No |
| Mounting type | Wall |
| Nr ecrane suportate | 1 |
| Number of displays supported | 1 |
| Rotating | Yes |
| Sistem rotativ | Da |
| Swivel angle | 90° |
| Tilt adjustment | Yes |
| Tilt angle range | -5 - 15° |
| Tip miscare suport | Fixed |
| Tip suport | Reglabil |











