
-35 %
Suport TV de perete Barkan, cu brat 13"- 65", Max 36kg, VESA 400x400, alb
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: BM343XLW
- Greutate: 4.30kg
- Dimensiuni: 45.50cm x 29.00cm x 6.00cm
225,89 Lei
349,40 Lei
Fără TVA: 186,68 Lei
Garanție: 999 luni| Caracteristici | |
| Dimensiune VESA maxima | 400 x 400 mm |
| Dimensiune VESA minima | N/A |
| Greutate maxima suportata | 36kg |
| Marime maxima ecran | intre 31 si 60" |
| Montare | Perete |
| Mvmt-Type | 4-movement |
| Nr ecrane suportate | N/A |
| Sistem rotativ | Nu |
| Tip suport | Reglabil |
| VESA | 400x400 |











