
-11 %
Suport TV de perete, Barkan E210+.B, Fix, 19"- 39", VESA 200 x 200 mm, suporta pana la 40kg, negru
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: E210+.B
- Greutate: 0.90kg
- Dimensiuni: 25.50cm x 16.50cm x 3.50cm
57,06 Lei
64,17 Lei
Fără TVA: 47,15 Lei
Garanție: 999 luni| Caracteristici | |
| Dimensiune VESA maxima | 200 x 200 mm |
| Dimensiune VESA minima | 75 x 75 mm |
| Greutate maxima suportata | intre 31 si 50 kg |
| Height | 200 mm |
| Marime maxima ecran | intre 31 si 60" |
| Maximum screen size | 109.2 cm (43) |
| Maximum VESA mount | 200 x 200 mm |
| Maximum weight capacity | 40 kg |
| Minimum screen size | 33 cm (13) |
| Minimum VESA mount | 75 x 75 mm |
| Montare | Perete |
| Montare perete | 200x200 |
| Mounting type | Wall |
| Nr ecrane suportate | 1 |
| Number of displays supported | 1 |
| Package type | Box |
| Panel mounting interface | 75 x 75,100 x 100,100 x 200,200 x 100,200 x 200 |
| Product colour | Black |
| Sistem rotativ | Nu |
| Tilt adjustment | Yes |
| Tilt angle range | 0 - 15° |
| Tip miscare suport | Tilt |
| Tip suport | Fix |
| Width | 247 mm |











