


-22 %



Suport TV de perete, Barkan E302+.B, Fix, 19"- 65", VESA 400 x 400 mm, suporta pana la 50kg, negru
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: E302+.B
- Greutate: 1.20kg
- Dimensiuni: 45.00cm x 3.00cm x 17.00cm
55,94 Lei
71,31 Lei
Fără TVA: 46,23 Lei
Garanție: 999 luni| Caracteristici | |
| Dimensiune VESA maxima | 400 x 400 mm |
| Dimensiune VESA minima | 100 x 100 mm |
| Greutate maxima suportata | intre 31 si 50 kg |
| Marime maxima ecran | intre 61 si 80" |
| Maximum screen size | 165.1 cm (65) |
| Maximum VESA mount | 400 x 400 mm |
| Maximum weight capacity | 50 kg |
| Minimum VESA mount | 100 x 100 mm |
| Montare | Perete |
| Montare perete | 400x400 |
| Mounting type | Wall |
| Nr ecrane suportate | N/A |
| Panel mounting interface | 100 x 100,200 x 200,300 x 400,300 x 300,400 x 400,400 x 300 |
| Sistem rotativ | Nu |
| Tip miscare suport | Fixed |
| Tip suport | Fix |











