
-23 %
Includes a patented auto - locking mechanism to prevent disengagement of the screen.
No wires or moving parts that might fail or break.
2 hanging points at each side.
Distance from the wall: 2.7" / 6.8 cm.
Allows a tool free tilt from 0° till 15°.
Fits TVs with VESA (Bracket Mounting Holes Patterns) 75x75, 100x100, 100x200, 200x100, 200x200, 300x300, 300x400, 400x200, 400x300, 400x400 mm and non VESA up to 400x400 mm.
Suport TV de perete, Barkan E310+.B, Fix, 19"- 65", VESA 400 x 400 mm, suporta pana la 50kg, negru
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: E310+.B
- Greutate: 1.30kg
- Dimensiuni: 45.50cm x 16.50cm x 4.00cm
65,89 Lei
85,57 Lei
Fără TVA: 54,45 Lei
Garanție: 999 luni| Caracteristici | |
| Dimensiune VESA maxima | 400 x 400 mm |
| Dimensiune VESA minima | 75 x 75 mm |
| Greutate maxima suportata | intre 31 si 50 kg |
| Height | 400 mm |
| Marime maxima ecran | intre 61 si 80" |
| Maximum screen size | 165.1 cm (65) |
| Maximum VESA mount | 400 x 400 mm |
| Maximum weight capacity | 50 kg |
| Minimum screen size | 48.3 cm (19) |
| Minimum VESA mount | 75 x 75 mm |
| Montare | Perete |
| Montare perete | 400x400 |
| Mounting type | Wall |
| Nr ecrane suportate | 1 |
| Number of displays supported | 1 |
| Package type | Box |
| Panel mounting interface | 75 x 75,100 x 200,200 x 100,200 x 200,300 x 400,300 x 300,400 x 200,400 x 400,400 x 300 |
| Product colour | Black |
| Sistem rotativ | Nu |
| Tilt adjustment | Yes |
| Tilt angle range | 0 - 15° |
| Tip miscare suport | Tilt |
| Tip suport | Fix |











