
-35 %
Includes a patented auto - locking mechanism to prevent disengagement of the screen.
No wires or moving parts that might fail or break.
2 hanging points at each side.
Distance from the wall: 2.7" / 6.8 cm.
Allows a tool free tilt from 0° till 15°.
Fits TVs with VESA (Bracket Mounting Holes Patterns) 75x75, 100x100, 100x200, 200x100, 200x200, 300x300, 300x400, 400x200, 400x300, 400x400, 600x400 mm and non VESA up to 600x400 mm.
Suport TV de perete, Barkan E410+.B, Fix, 32"- 90", VESA 600 x 400 mm, suporta pana la 60kg, negru
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: E410+.B
- Greutate: 1.70kg
- Dimensiuni: 66.00cm x 17.00cm x 4.00cm
115,59 Lei
178,26 Lei
Fără TVA: 95,53 Lei
Garanție: 999 luni| Caracteristici | |
| Depth | 6.8 mm |
| Dimensiune VESA maxima | 600 x 400 mm |
| Dimensiune VESA minima | 100 x 100 mm |
| Distance to the wall (max) | 6.8 cm |
| Greutate maxima suportata | peste 51 kg |
| Height | 400 mm |
| Manual | Yes |
| Marime maxima ecran | Peste 80" |
| Maximum screen size | 2.29 m (90) |
| Maximum VESA mount | 600 x 400 mm |
| Maximum weight capacity | 60 kg |
| Minimum screen size | 81.3 cm (32) |
| Minimum VESA mount | 100 x 100 mm |
| Montare | Perete |
| Montare perete | 400x400 |
| Mounting type | Wall |
| Nr ecrane suportate | 1 |
| Number of displays supported | 1 |
| Panel mounting interface | 100 x 100,100 x 200,200 x 100,200 x 200,300 x 400,300 x 300,400 x 400,400 x 300,600 x 400 |
| Product colour | Black |
| Sistem rotativ | Nu |
| Tilt angle range | 0 - 15° |
| Tip miscare suport | Tilt |
| Tip suport | Fix |
| Width | 600 mm |











