





-81 %






Suport TV de perete Serioux TV32-44T, compatibilitate dimensiune ecran: 32"-70", compatibilitate VESA:75x75, 100x100, 100x150, 150x100, 100x200, 200x100, 150x150, 200x200, 200x300, 300x200, 200x400, 400x200, 300x300, 300x400, 400x300, 400x400, greutate maximă suportata: 45kg, distanta fata de perete:20mm, inclinare: 0~-8°
Suport TV de perete Serioux TV32-44T, compatibilitate dimensiune ecran: 32"-70", compatibilitate VESA:75x75, 100x100, 100x150, 150x100, 100x200, 200x100, 150x150, 200x200, 200x300, 300x200, 200x400, 400x200, 300x300, 300x400, 400x300, 400x400, greutate m
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: SRXA-TV32-44T
- Greutate: 0.95kg
- Dimensiuni: 45.00cm x 18.00cm x 3.00cm
23,09 Lei
122,53 Lei
Fără TVA: 19,09 Lei
Garanție: 36 luni| Caracteristici | |
| Dimensiune VESA maxima | 400 x 400 mm |
| Dimensiune VESA minima | 75 x 75 mm |
| Greutate maxima suportata | 45kg |
| Marime maxima ecran | intre 61 si 80" |
| Montare | Perete |
| Mvmt-Type | Tilt |
| Nr ecrane suportate | 2 |
| Sistem rotativ | Nu |
| Tip suport | Reglabil |
| VESA | 400x400 |













