





-60 %






Suport TV de perete Serioux TV73-48F, compatibilitate dimensiune ecran: 43"-90", compatibilitate VESA:50x50, 75x75, 100x100, 100x150, 150x100, 100x200, 200x100, 150x150, 200x200, 200x300, 300x200, 200x400, 400x200, 300x300, 300x400, 400x300, 600x200, 400x400, 600x300, 600x400, 700x400, 800x400, greutate maximă suportata: 80kg, distanta fata de perete:30mm
Suport TV de perete Serioux TV73-48F, compatibilitate dimensiune ecran: 43"-90", compatibilitate VESA:50x50, 75x75, 100x100, 100x150, 150x100, 100x200, 200x100, 150x150, 200x200, 200x300, 300x200, 200x400, 400x200, 300x300, 300x400, 400x300, 600x200, 400
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: SRXA-TV73-48F
- Greutate: 3.40kg
- Dimensiuni: 92.00cm x 23.50cm x 4.00cm
67,92 Lei
168,35 Lei
Fără TVA: 56,14 Lei
Garanție: 60 luni| Caracteristici | |
| Dimensiune VESA maxima | N/A |
| Dimensiune VESA minima | 50 x 50 mm |
| Greutate maxima suportata | 80kg |
| Marime maxima ecran | Peste 80" |
| Montare | Perete |
| Mvmt-Type | Fixed |
| Nr ecrane suportate | 1 |
| Sistem rotativ | Nu |
| Tip suport | Fix |
| VESA | 800x400 |













