





-48 %






Suport TV fix de perete Neomounts, 60"- 100", VESA 900x600mm, suporta pana la 125kg, negru
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: LFD-W1000
- Greutate: 5.45kg
- Dimensiuni: 111.00cm x 4.00cm x 42.00cm
446,81 Lei
855,66 Lei
Fără TVA: 369,27 Lei
Garanție: 60 luni| Caracteristici | |
| Dimensiune VESA maxima | N/A |
| Dimensiune VESA minima | 200 x 200 mm |
| Distance to the wall (max) | 3.2 cm |
| Greutate maxima suportata | peste 51 kg |
| Marime maxima ecran | Peste 80" |
| Master (outer) case gross weight | 25 kg |
| Master (outer) case height | 430 mm |
| Master (outer) case length | 180 mm |
| Master (outer) case net weight | 25 kg |
| Master (outer) case width | 1130 mm |
| Maximum screen size | 2.54 m (100) |
| Maximum VESA mount | 900 x 600 mm |
| Maximum weight capacity | 125 kg |
| Minimum screen size | 152.4 cm (60) |
| Minimum VESA mount | 200 x 200 mm |
| Montare | Perete |
| Montare perete | 800x400 |
| Mounting type | Wall |
| Nr ecrane suportate | 1 |
| Number of displays supported | 1 |
| Package net weight | 6.25 kg |
| Products per master (outer) case | 4 pc(s) |
| Products per pallet (EU) | 44 pc(s) |
| Sistem rotativ | Nu |
| Tip miscare suport | Fixed |
| Tip suport | Fix |











