













Mini LED TV 4K 50(126 cm) TCL 50C61KS "50C61KS" (timbru verde 15 lei)
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: 50C61KS
1.887,36 Lei
Fără TVA: 1.559,80 Lei
Garanție: 24 luni| Caracteristici | |
| Diagonala | 126 cm/ 50 inch |
| Format ecran | plat |
| Gama | Smart TV |
| Putere boxe (RMS) | 20 W |
| Rezolutie optima | 3840 x 2160 |
| Tehnologie display | mini LED |
| Tip rezolutie | 4K UHD |
| VESA | 300 x 300 mm |













