













Mini LED TV 4K 55(138 cm) TCL 55Q6C "55Q6C" (timbru verde 15 lei)
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: 55Q6C
2.356,18 Lei
Fără TVA: 1.947,25 Lei
Garanție: 24 luni| Caracteristici | |
| Diagonala | 139 cm/ 55 inch |
| Format ecran | plat |
| Gama | Smart TV |
| Putere boxe (RMS) | 40 W |
| Rezolutie optima | 3840 x 2160 |
| Tehnologie display | mini LED |
| Tip rezolutie | 4K UHD |
| VESA | 300 x 300 mm |













