













Mini LED TV 4K 65(164 cm) TCL 65C61KS "65C61KS" (timbru verde 15 lei)
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: 65C61KS
3.303,77 Lei
Fără TVA: 2.730,39 Lei
Garanție: 24 luni| Caracteristici | |
| Diagonala | 164 cm/ 65 inch |
| Format ecran | plat |
| Gama | Smart TV |
| Putere boxe (RMS) | 40 W |
| Rezolutie optima | 3840 x 2160 |
| Tehnologie display | mini LED |
| Tip rezolutie | 4K UHD |
| VESA | 300 x 300 mm |













