













Mini LED TV 4K 85(215 cm) TCL 85Q6C "85Q6C" (timbru verde 15 lei)
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: 85Q6C
5.890,48 Lei
Fără TVA: 4.868,17 Lei
Garanție: 24 luni| Caracteristici | |
| Diagonala | 214 cm/ 85 inch |
| Format ecran | plat |
| Gama | Smart TV |
| Putere boxe (RMS) | 40 W |
| Rezolutie optima | 3840 x 2160 |
| Tehnologie display | mini LED |
| Tip rezolutie | 4K UHD |
| VESA | 600 x 400 mm |













