


-22 %



Suport Monitor Trust GXT 1120 Mara Dual Monitor Arm, montare birou, 510 x 860 x 115mm, VESA, 2.6 kg, negru
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: TR-23941
- Greutate: 3.20kg
- Dimensiuni: 54.50cm x 9.00cm x 24.50cm
194,65 Lei
249,56 Lei
Fără TVA: 160,87 Lei
Garanție: 24 luni| Caracteristici | |
| Cable management | Yes |
| Country of origin | China |
| Depth | 115 mm |
| Desk thickness (max) | 6 cm |
| Dimensiune VESA maxima | 100 x 100 mm |
| Dimensiune VESA minima | 75 x 75 mm |
| Greutate maxima suportata | intre 11 si 30 kg |
| Harmonized System (HS) code | 7326909890 |
| Height | 510 mm |
| Height adjustment | Yes |
| Manual | Yes |
| Marime maxima ecran | intre 31 si 60" |
| Maximum screen size | 81.3 cm (32) |
| Maximum VESA mount | 100 x 100 mm |
| Maximum weight capacity | 16 kg |
| Minimum VESA mount | 75 x 75 mm |
| Montare | Birou |
| Montare perete | 200x200 |
| Mounting | Clamp |
| Mounting type | Desk |
| Nr ecrane suportate | 2 |
| Number of displays supported | 2 |
| Package depth | 85 mm |
| Package height | 236 mm |
| Package type | Box |
| Package weight | 3.22 kg |
| Package width | 52.8 mm |
| Panel mounting interface | 75 x 75,100 x 100 mm |
| Sistem rotativ | Da |
| Tilt adjustment | Yes |
| Tip miscare suport | 3-movement |
| Tip suport | Reglabil |
| Weight | 2.74 kg |
| Width | 860 mm |













