








-84 %









Suport TV de perete Serioux, TV68-221, compatibilitate dimensiune ecran: 23"-43", compatibilitate VESA:100x100, 100x200, 200x100, 200x200, greutate maximă suportata: 30kg, distanta fata de perete: 56~204mm, inclinare: +5°~-8°, pivotare: +90°~-90°
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: SRXA-TV68-221
- Greutate: 1.35kg
- Dimensiuni: 31.50cm x 24.50cm x 6.00cm
23,77 Lei
147,46 Lei
Fără TVA: 19,65 Lei
Garanție: 36 luni| Caracteristici | |
| Dimensiune VESA maxima | 200 x 200 mm |
| Dimensiune VESA minima | 100 x 100 mm |
| Greutate maxima suportata | 30kg |
| Marime maxima ecran | intre 31 si 60" |
| Montare | Perete |
| Mvmt-Type | 3-movement |
| Nr ecrane suportate | 2 |
| Sistem rotativ | Da |
| Tip suport | Fix |
| VESA | 200x200 |













