








-61 %









Suport TV de perete Serioux, TV68-441, compatibilitate dimensiune ecran: 23"-55", compatibilitate VESA: 100x100, 100x200, 200x100, 200x200, 300x200, 400x200, 300x300, 400x300, 400x400, greutate maximă suportata: 30kg, distanta fata de perete: 60~208mm, i
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: SRXA-TV68-441
- Greutate: 1.70kg
- Dimensiuni: 32.50cm x 24.00cm x 6.00cm
29,89 Lei
76,69 Lei
Fără TVA: 24,70 Lei
Garanție: 36 luni| Caracteristici | |
| Dimensiune VESA maxima | 400 x 400 mm |
| Dimensiune VESA minima | 100 x 100 mm |
| Greutate maxima suportata | 30kg |
| Marime maxima ecran | intre 31 si 60" |
| Montare | Perete |
| Mvmt-Type | 4-movement |
| Nr ecrane suportate | 2 |
| Sistem rotativ | Da |
| Tip suport | Fix |
| VESA | 400x400 |













