







-45 %








Suport TV Motorizat Serioux 32-75" 50kg compatibilitate dimensiune ecran 32"-75" VESA 200x200 - 600x400 greutate maxima suportata 50kg Profile Min.56mm Swivel 0°~+170°
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: SRXA-TVM06
- Greutate: 8.50kg
- Dimensiuni: 85.00cm x 43.00cm x 7.50cm
509,43 Lei
921,68 Lei
Fără TVA: 421,01 Lei
Garanție: 36 luni| Caracteristici | |
| Dimensiune VESA maxima | 600 x 400 mm |
| Dimensiune VESA minima | 200 x 200 mm |
| Greutate maxima suportata | 50kg |
| Marime maxima ecran | intre 61 si 80" |
| Montare | Perete |
| Mvmt-Type | Fixed |
| Nr ecrane suportate | N/A |
| Sistem rotativ | Da |
| Tip suport | N/A |
| VESA | 400x400 |













