

-32 %


Suport TV perete pentru exterior Barkan 4move OD XLong, pentru display-uri cu diagonala 13"-65", suporta pana la 36kg, cu reglare in 4 axe, VESA 75x75 - 400x400, gri
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: BM343XLOD
- Greutate: 4.50kg
- Dimensiuni: 46.50cm x 29.50cm x 6.50cm
288,95 Lei
427,82 Lei
Fără TVA: 238,80 Lei
Garanție: 120 luni| Caracteristici | |
| Dimensiune VESA maxima | 400 x 400 mm |
| Dimensiune VESA minima | 75 x 75 mm |
| Greutate maxima suportata | 36kg |
| Marime maxima ecran | intre 61 si 80" |
| Montare | Perete |
| Mvmt-Type | Fixed |
| Nr ecrane suportate | 1 |
| Sistem rotativ | Da |
| Tip suport | Reglabil |
| VESA | No |












