















Televizor Sony BRAVIA 3 LED 55S35, 139 cm, Smart Google TV, 4K Ultra HD, Clasa F
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: K55S35B.CEI
- Greutate: 23.00kg
- Dimensiuni: 134.00cm x 15.50cm x 83.00cm
4.786,08 Lei
Fără TVA: 3.955,44 Lei
Garanție: 24 luni| Caracteristici | |
| Ambilight | Nu |
| Culoare TV | Negru |
| Diagonala TV | 126 - 150 cm |
| HDR | HDR10 |
| Refresh-Rate | 800Hz |
| Rezoluție TV | 4K |
| Segment | Consumer |
| Sistem de operare TV | Google TV |
| Tech-3D | Yes |
| Tehnologie display TV | LED |
| Tip display TV | Plat |
| Tip TV | Smart TV |
| TV-Design | Slim |
| TV-Screen-Size | 55"-|-140-cm |
| USB TV | 2 |
| VESA TV | 300*300 |
| WiFi | Yes |













