















Televizor Sony BRAVIA 8M2 OLED 65XR8M2, 164 cm, Smart Google TV, 4K Ultra HD, 100 Hz, Clasa F
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: K65XR8M25BP.CEI
- Greutate: 32.00kg
- Dimensiuni: 158.00cm x 18.00cm x 94.00cm
16.934,64 Lei
Fără TVA: 13.995,57 Lei
Garanție: 24 luni| Caracteristici | |
| Ambilight | Nu |
| Culoare TV | Negru |
| Diagonala TV | >150 cm |
| HDR | HDR10 |
| Refresh-Rate | 1000Hz |
| Rezoluție TV | 4K |
| Segment | Consumer |
| Sistem de operare TV | Google TV |
| Tech-3D | Yes |
| Tehnologie display TV | OLED |
| Tip display TV | Plat |
| Tip TV | Smart TV |
| TV-Design | Slim |
| TV-Screen-Size | 55"-|-140-cm |
| USB TV | 2 |
| VESA TV | 300*300 |
| WiFi | Yes |













